Kanalen

Selecteer alle kanalen
{{ channel.title }}

Menu

nl / en

Contact

Soigneur Tekst Soigneur Gepubliceerd 23 december 2011

Vragen of ideeën? Laat het ons graag weten via onderstaande contactgegevens.

Redactie
redactie@soigneur.nl

Abonnementen
(alleen beschikbaar binnen Nederland)
klantenservice@aboland.nl

Klantenservice
klantenservice@soigneur.nl

Soigneur verkopen
Geïntresseerd in het verkopen van Soigneur via uw winkel of webshop?
Laat het ons weten door een mail te sturen naar distribution@soigneur.nl

Pers
pers@soigneur.nl

Partnerships/adverteren
Algemeen // partnerships@soigneur.nl
Jeroen Boot // jeroen@soigneur.nl
Frank Kwanten // frank@soigneur.nl

Lees hier meer over adverteren and partnerships.

Soigneur Agency
Wat doet Soigneur Agency? Lees het hier.

Webshop
Soigneur edities bestellen? Bezoek onze webshop om deze en andere Soigneur artikelen te bestellen.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page
Doorpraten